Služby

kontejner

Nabízíme odvoz odpadů a stavebních sutí z místa, ve kterém právě stavíte nebo rekonstruujete.

Odvoz suti i odvoz odpadů zajišťujeme pomocí kontejneru, který Vám přistavíme na jakékoliv místo. Rádi se Vám o odvoz suti a odpadů postaráme i během víkendů či svátků.

 

 

 

 

 

odvozy sutí a odpadů ( kontejnery 3,5 m3, 6,5 m3, 10,5 m3, 13,5 m3 )

přeprava sypkých materiálů: štěrky, drtě, písky, betony, uhlí ( kontejnery 3,5 m3, 6,5 m3, 10,5 m3, 13,5 m3 )

přeprava paletovaných materiálů se složením na místo ( hydraulická ruka - 2 m / 2000 kg, 4 m / 1000 kg, 9 m / 400 kg )

odtahy a přeprava automobilů ( kontejner - plato s navijákem )

 

Mnoho stavebních investorů si klade otázku. „Potřebuji vůbec mít nějaké dozorování staveb?“ V určitých případech je zajištění dozoru na stavbě nařízeno přímo stavebním zákonem. V případě, že se můžete sami rozhodnout pro zajištění vlastního odborníka, který Vám na stavbu dohlédne, je dobré si uvědomit, že dozorování staveb není jen kontrola dodržování obecně technických požadavků na výstavbu. Stavební dozor odpovídá také za dodržení podmínek vydání stavebního povolení a vyjádření dotčených orgánů. Dozorování staveb též obnáší kontrolu dodržování projektové dokumentace, dohled nad způsobem a kvalitou prováděných prací... Dozorování staveb jejich investorům téměř vždy pomůže předejít zbytečným finančním nákladům.

 

Každá stavba nebo rekonstrukce je realizována na základě projektové dokumentace někdy též nazvaná jako stavební dokumentace. U starších domů, kde provádíme rekonstrukci musíme nejprve provést geodetické zaměření stávajícího stavu neboli pasportizaci budovy. Na základě těchto podkladů lze vypracovat projektovou dokumentaci nejdříve ve stupni studie a poté dokumentaci ke stavebnímu povolení. V každé této dokumentaci je zanesen stávající stav a změny, které budou provedeny během výstavby. U novostaveb je situaci jednodušší neboť není co zaměřit. Vycházíme zde především z první fáze projektové dokumentace a to je studie / analýza. Studie obsahuje zjednodušeně koncept nové stavby nebo dispozice.

 

Sanace jsou všechny práce, které vedou k nápravě závadného stavu  budov či provozů dlouhodobě využívaných k činnosti, ke které byly určeny. Převážně se jedná o průmyslové a výrobní areály a budovy, ve kterých se pracuje s chemickými nebo jedovatými  látkami. Sanace se provádějí v pravidelných intervalech při kontrolách nebo opravách zařízení ev. po ukončení provozu. Tehdy je nutné  odstranit z budov, technologií i pozemků chemické látky a odpady, vzniklé za dobu provozu a výroby.

Hydroizolace je technologie, která umožňuje navrátit těžce promáčeným objektům a vodou poškozeným omítkám původní vzhled a funkčnost. Nejčastěji jsou hydroizolace využívány pro provádění vodorovných či svislých hydroizolačních clon u rekonstruovaných objektů. Používané materiály jsou schváleny k aplikaci nejen pro běžné budovy a stavby, ale také pro památkově chráněné budovy. Provádíme izolace všech typů budov a stavebních objektů. Hlavní předností námi používaného postupu je systémová návaznost jednotlivých materiálů, která zaručuje vysokou funkčnost izolačního systému. 

 

Nabízíme zasklívání lodžií bezrámovými otočnými systémy, rámovými posuvnými systémy a bezrámovými posuvnými systémy.

Doporučujeme, zasklení lodžie bezrámovými otočnými systémy, které umožňují posun skel do stran a libovolný počet skel je možné skládat k boční stěně.

Klasické zasklení lodžie posuvnými systémy, umožňuje posun skel do stran a v případě potřeby vysazení křídel skel.

 

 

 

Klimatické jevy mají na konstrukci balkonu i lodžie neblahý vliv. Vlhkostí a mrazem dochází k poškození betonových podest a také dochází ke korozi kovových prvků, jako je zábradlí a co je horší i ke korozi kovových výztuží. Koroze tak způsobuje statickou poruchu výztuže balkonu a tím dochází ke ztrátě soudržnosti betonových prvků balkonu. Je nasnadě, že takový balkon je pak životu nebezpečný.

Často se také setkáváme s tzv. tepelným mostem balkonů. Odstranit tento neduh stávajících balkonů je nemožné, jedná se o konstrukční vadu. Předsazená betonová lodžie naproti tomu tepelný most nevytváří.

 

 

Servisní práce provádíme na všechny typy oken a dveří. Máme široké servisní zázemí, díky kterému jsme pro Vás schopni provést servis celé budovy nebo pouze konkrétního okna. Správnou preventivní údržbou docílíte delší životnosti oken a prodloužíte požadováné vlastnosti a funkce.

V případě zájmu a potřeby Vám kompletně vyměníme všechna okna i dveře za nové. Provádíme také kompletní výměnu poškozeného, opotřebeného nebo zničeného celoobvodového kování. Vyměňujeme buď kompletní kování nebo jen potřebnou část. 

 

 

Nabízíme hliníková okna a dveře, která jsou vyráběna z německého profilového systému. Okna, posuvné dveře, vchodové dveře a jiné druhy otvorových výplní splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu, design, povrchovou úpravu, funkčnost a životnost. Celý systém se vyznačuje širokou kompabilitou jednotlivých sérií. Okna a dveře mohou být opatřena kompletní škálou práškové povrchové úpravy. Lze vybírat z celé stupnice RAL v lesku či matu, dále pak z jemných či hrubých struktur. Z hlediska vzhledu i životnosti povrchové úpravy doporučujeme práškový lak ve variantě jemná struktura. Jeho otěruvzdornost a vzhled jsou silnými argumenty pro jeho volbu.

 

 

Nabízíme česká plastová okna s různou kombinací profilů a zasklení. Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás před nepřízní počasí a v neposlední řadě mají významný vliv na energetickou náročnost našeho bydlení a úsporu energie.

Dobře zvolená plastová okna a dveře mohou udělat i ze zdánlivě fádní stavby jedinečnou. A proto hledáme a nacházíme optimální řešení i tam, kde byste je možná nenašli.

 

 

 

Provádíme kompletní revitalizaci a zateplování komerčních a veřejných budov. Nejčastěji pomocí fasádního polystyrenu nebo minerální vaty. Stejně jako bytové domy. Poskytujeme nadstandardní záruku 5 let na dodané technologie, dodržujeme termíny i stanovené rozpočty.

Víme, co vaše budova potřebuje. Pravidelně doplňujeme naše znalosti o zateplování objektů.  Vyměníme okna a dveře, opravíme střechu, zateplíme obvodové zdi.  Netěsnící okna, děravé střechy i prosakující izolace budou jen špatnou vzpomínkou.

 

 

 

Netěsnící okna, děravé střechy a prosakující izolace, balkony před zřícením, chybějící tepelná izolace. Neutěšený stav, který stojí zbytečné náklady a ohrožuje zdraví. Panelový dům za hranicí životnosti poznáte na první pohled. 

Revitalizace bytových domů je komplexní souhrn prvků, které prodlužují životnost, vašeho bytového domu, zlepší ekonomiku jeho provozu, sníží náklady na vytápění až o 60 procent, zlepší jeho vzhled a v neposlední řadě zvýší komfort bydlení. Zajistíme vám kompletní modernizaci a zateplení budov podle individuálního projektu přímo na míru vašim potřebám. V rámci revitalizace panelových domů pro vás zařídí vše od výměny vstupních dveří, oken, opravu balkónu, zasklení lodžií, přes zateplení fasád až po izolaci střechy. Společnost dokáže na základě svých zkušeností nabídnout také kompletní rekonstrukce všech typů střešních plášťů, s vysokou kvalitou provedení, zajištěnou také nejnovějšími materiály a technické postupy, jež se dnes nabízejí.

 

Střecha musí být nejen estetická, ale především dokonale funkční. Prvním krokem je výběr tvaru střechy, v dalším kroku je nezbytný výběr vhodné střešní krytiny či hydroizolace, aby vás ochránila před neduhy počasí a ustála i náročnější povětrnostní podmínky.

Šikmé střechy jsou střechy se sklonem od 10 do 45°. Ty se sklonem nad 45° jsou šikmé a současně také strmé. Jde o tradiční způsob zastřešení u nás. Při samotném výběru střešní krytiny berte do úvahy nejen osobní preference a finanční možnosti, ale i sklon střechy a konstrukci krovu.

Ploché střechy se považují střechy se spádem do 10°. Ačkoli může plochá střecha na první pohled působit složitě, skládá se jen z několika základních vrstev, které se opakují v různých variacích v závislosti na konkrétní střešní konstrukci, použitých materiálech a jejich charakteristikách.

 

U každého z nás jednou v životě nastane chvíle, kdy si chceme začít budovat vlastní zázemí pro sebe a svou rodinu. V této chvíli je několik řešení. Můžete si pronajmout či koupit byt v panelovém domě, kde se o Vaše soukromí musíte dělit s dalšími lidmi bydlícími v bytech kolem nás nebo si pořídit starší dům, který ovšem potřebuje další mnohdy dosti velkou investici.

Je zde ale také ještě jedno řešení a to stavba nového rodinného domu, který bude přesně podle vašich představ. Bude to Váš dům snů.

Výhodou stavby rodinného domu je to, že již bydlíte ve svém na rozdíl od nájemného. Například po splacení hypotéky zůstane nemovitost v osobním vlastnictví – u nájmu člověk celý život platí a na sklonku života vlastně nic nevlastní, navíc člověk nikdy neví kdy se mu může nájemné zvýšit.

Víme, že pro naše zákazníky většinou není stavba domu každodenní záležitostí a proto se jim snažíme poskytnou tu maximální podporu a poradenství.

Spočítejte si svou hypotéku

Chci poradit 

Chci si půjčit

 

Plánujete rekonstrukci bytového domu a hledáte vhodné financování pro vaše společenství vlastníků nebo bytové družstvo? Máte volné prostředky ve fondu oprav a přemýšlíte, jak je zhodnotit? Máme pro vás řešení – stavební spoření a úvěry pro právnické osoby.

Spočítejte si svou hypotéku

Chci poradit 

Chci si půjčit

 

 

 

 

Napište nám

Go to top